Yanlışlıkla vurdum dedi serbest bırakıldı

Yanlışlıkla vurdum dedi serbest bırakıldı

Tabancasını temizlerken karısını vurdu, ifadesinin ardından serbest!

İstanbul Arnavutköy’de 61 yaşındaki Abdüllatif Demircan ruhsatlı tabancasını temizlerken eşi Zeynep Demircan’ı vurarak ölümüne sebep oldu. 'Çok üzgünüm' diyen Demircan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İstanbul Arnavutköy’de ruhsatlı tabancasını temizlerken yanlışlıkla eşi Zeynep Demircan’ı (60) vurarak ölümüne sebep olduğu öne sürülen Abdüllatif Demircan (61), çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Abdüllatif Demircan’ın ifadesinde, “Tabancam ruhsatlıydı. Evde oturuyordum, tabancamı da uzun zamandır temizlememiştim. Çıkarıp temizleyeyim dedim. Ben silahı temizlerken bir anda silah ateş aldı. İlk başta ne olduğunu anlamadım. Sonra eşime baktım, kanlar içinde kalmıştı. Eşimi kanlar içinde görünce hemen ambulansı aradım. Daha önce aramızda hiç sorun yaşanmamıştı. Uzaklaştırma kararım ya da benimle ilgili bir şikâyeti yok. 2 çocuğumuz var, bilerek yapmadım. Çok üzgünüm” dediği öğrenildi.

Abdüllatif Demircan’ın serbest kaldıktan sonra ailesiyle birlikte eşi Zeynep Demircan’ın cenazesine katılmak için Bingöl’e gideceği öğrenildi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER