banner5
banner57

10 Mart 2021 günün burç yorumları

10 Mart 2021 günün burç yorumları

KOÇ: Organizasyon işlerinden keyif alıyorsunuz. Bugün yeni sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Aktiviteleriniz için yoğun bir dönem.

BOĞA: Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve önemli paralar kazanabilirsiniz. Her şey size bağlı gelişecek. Çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket edin. Başarı sizin için önemli ve çok disiplinlisiniz.

İKİZLER: Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Arkadaşlarınızın önerecekleri fikirlerden yola çıkarak kendinize daha çok zaman ayırmalısınız.

YENGEÇ: Bugün, kendinizle baş başa kalıp çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Uğraş verdiğiniz alanda sabırlı olmalısınız. Siz ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

ASLAN: Çevre koşullarının yarattığı baskıyı esnetmek için gerekli yapılanmayı sağlamalısınız. Geliştireceğiniz yeni projeler için size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir. Aklınızı doğru kullanmalısınız.

BAŞAK: Maddi konuların ve iletişim önemli olduğu bir gün. Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için çekimsersiniz. Bunun altında daha iyi kavrama özelliği yatıyor. Finans konularda ketumsunuz.

TERAZİ: Duygusal konularda şüpheli davranışlar benimseyerek partnerinizin üzülmesine neden olacaksınız. Sezgilerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, gerilimi yumuşatmalısınız.

AKREP: Olayların iç yüzünü merak ederken bağlantıları sistemli yürütmekten yanasınız. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Duygularınızı yoğun yaşadığınız için yaratıcılığınız hızlanıyor.

YAY: Yeterli enerjiye sahip oluşunuz ve partnerinize verdiğiniz değer birlikteliğinize olumlu yansımalar getiriyor. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Algılama konusunda güçlüsünüz.

OĞLAK: Olayları akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız. Disiplin önemli. İsteklerinizi yönlendirirken geleneksel davranışlar sergilemeniz yenilik taraftarı kişilerden tepki almanıza neden olabilir.

KOVA: Mesleğinizle ilgili başarılı bir tablo çizmeniz sizi örnek kişi haline getiriyor. Önem verdiğiniz kişileri kendinize çekiyor ve çok başarılı oluyorsunuz. Toplumsal çalışmalar çok önemli.

BALIK: Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok büyütüyorsunuz.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18