banner2
banner57

10 Şubat 2021 günün burç yorumları

banner25

10 Şubat 2021 günün burç yorumları
banner35
banner66

KOÇ: Çevrenizdeki olaylar karşısında izlenmesi gereken yol için aceleci davranıyorsunuz. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. İş yaşantınızda hesaplarınızı geriye dönük şekilde denetlemelisiniz.

BOĞA: Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partneriniz ve çevreniz üzerinde olumsuz bir hava estireceksiniz. Hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırdınız. Yorgun düşebilirsiniz.

İKİZLER: Yaşama açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Bugün güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenin. Özgür ruhunuz atağa kalktığı zaman çevrenizdeki bağları kopartacak şekilde fevri davranıyorsunuz.

YENGEÇ: Enerjinizi dengeleme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizle paslaşarak çalışmayı seviyorsunuz. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız.

ASLAN: Yoğun enerjinizin sizi zorladığını hatta tempo kaybettiğini göreceksiniz. Maddi konularda sıkıntı istemiyorsanız çok çalışıp paranızı biriktirmelisiniz. Finans konularına disiplin getirmenin zamanı geldi.

BAŞAK: Çelişkilerinizi kendi çabanızla yeneceksiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkıyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Aşkta bazı konular sorun haline gelebilir.

TERAZİ: Geçmişte yaşadığınız ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. İstekleriniz abartılı olmanıza rağmen duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenize karşı hassas davranışlar sergileyebilirsiniz.

AKREP: Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli. Katılacağınız toplantılarda kalabalık sizi sıkabilir.

YAY: Kendinizi mutsuz hissettiğinizde bulunduğunuz yerden uzaklaşın. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek motivasyonunuzu artırmalısınız. Geçmişte yaşadığınız olayın detayları görülebilir.

OĞLAK: Hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirirken ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem.

KOVA: Hayallerinizi askıya almanız gerekiyor. Yeni fırsatlar için beklemeli ve konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Bu konuda herhangi bir şikayetiniz olmayacak.

BALIK: Dış dünyadan koparak kendinizi toparlayacaksınız. İlişkilerinizde duygusallıktan çok mantığınızı öne çıkarmanız nedeniyle aranızda mesafe olacak. Bu kendinizi daha ciddi kontrol etmenizi sağlayacak.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19