banner37
banner22

19 Şubat 2021 günün burç yorumları

banner25

19 Şubat 2021 günün burç yorumları
banner29

KOÇ: Gücünüzü karşı tarafa aktaracağınız ve iş birliklerinin önem kazanacağı bir gün. Bugün, hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan sıkıldınız, duyguların özgür kalmasından yanasınız.

BOĞA: Yaratıcılıkta değişik fikirleriniz ve ilginç uygulamalarınız olacak. Karşı tarafı ikna etmekte başarılı olacaksınız. Çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz.

İKİZLER: Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Fikir çatışmaları söz konusu olabilir.

YENGEÇ: Arkadaşlarınızın yaklaşımlarından etkilenebilirsiniz. Eki dostlarınızla bir araya gelme planları yapacaksınız. İlişkilerinizde gösterdiğiniz sadakat anlayışını karşınızdaki kişilerden göremeyebilirsiniz.

ASLAN: Geçmişten ders almasını bilen ender kişilerdensiniz. Bugün, dengeli ortamları tercih ederek seviyeli sohbetlerde bulunmak istiyorsunuz. Karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzünden motivasyonunuz düşüyor.

BAŞAK: Enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü var. Farklı davranışlarınız ailede yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Israrcı ve aceleci olmamalısınız.

TERAZİ: İlişiklerinizde yaşadığınız çatışmaları çalışma arkadaşlarınıza olumsuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Denge insanısınız ve davranışlarınız çevrenizde tepki oluşmasına neden oluyor. Bugün, araştırma içindesiniz.

AKREP: Bolluk gezegeni Jüpiter’in Kova burcunda ilerlemesiyle aile ilişkileri lehinize gelişiyor. Yoğun enerjiniz sizi keyifsiz yapabilir. Bugünlerde dinlenmeye özen göstermeli ve yediklerinize dikkat etmelisiniz.

YAY: İlişkinizle ilgili sabit ve sağlam değerler üzerinde duracaksınız. Uzun soluklu yoğunluk yaşamak istemiyor ve askıda kalan işlerden hoşlanmıyorsunuz. İş birliği yaptığınız kişilerle paylaşım içindesiniz.

OĞLAK: iç disiplininiz mükemmel gelişecek. Bolluk gezegeni Jüpiter’in Akrep’teki konumu partnerinizle istediğiniz iletişim şartlarını sağlayacağınızı gösteriyor. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak isteyeceksiniz.

KOVA: Geri giden iletişim gezegeni Merkür, sizi etkilemeye devam ediyor. Sosyal ilişkilerinizde artış var. Uyumlu işbirliği içinde olacaksınız. Bilgilerinizi kullanıp kısa yollar yapmak için birçok fırsat bulacaksınız.

BALIK: Çevrenin onaylamayacağı ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bugün, alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermek istemiyorsunuz. Sıra dışı düşüncelerin farklı taraflarınızı ortaya çıkarmasına siz bile şaşırabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18