banner37
banner57

20 Ocak 2021 günün burç yorumları

banner25

20 Ocak 2021 günün burç yorumları
banner35
banner66

Günlük burç yorumları: 20 Ocak 2021 günün burç yorumları

KOÇ: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Bugün, paylaşımlarınızda aşırıya kaçabilir ve çevrenizde hak etmeyen kişilere taviz verebilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sizi zor durumda bırakıyor.

BOĞA: Duygusal kırgınlıklara açık bir gün. Olayları abartarak, iç sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum bilinç altınızı yoğun etkiliyor. Eskimiş duygularınızın size faydadan yok.

İKİZLER: Bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Sizi seven arkadaşlarınızın olumlu destekleri sayesinde, birçok problemizin üstesinden gelebileceksiniz.

YENGEÇ: İş hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etraftan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Çevrenizi olduğu gibi kabul etmelisiniz.

ASLAN: Geçmişle iç içe olmak isteyebilirsiniz. Eski özlemleriniz değer kazanabilir. Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için kaybettiğiniz fırsatları düşünebilirsiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz.

banner69
BAŞAK: Düşüncelerinizi paylaşırken geleneksel yapınızı ortaya koyacaksınız. Duygularınız karışık ve hata yapmaktan korkuyorsunuz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmelisiniz. Yanlış yargılarınız var.

TERAZİ: Mesleki anlamda yaratıcılığınız tartışılmaz. Bazı konularda sabit olamıyor, prestij kaybediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kayda değer bir şeyler yapmak istiyor ama kurallar yüzünden zorlanıyorsunuz.

AKREP: Güçlü adalet duygunuzu ilişkilerinize yansıtmak en doğal hakkınız. Uzak yollardan gelen teklifler karşısında düşünmeniz gereken konular gündemde. Bugün birçok aktivite içinde olabilirsiniz.

YAY: Ailevi konulara odaklanabilirsiniz. Özgürlükçü yapınız engellere takıldığı zaman huzursuz olabiliyor ve sevdiklerinizin desteği motivasyon kaynağı haline gelebiliyor. Karmaşa yaşayacağınız bir gün.

OĞLAK: Deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınızda sosyal aktiviteniz güçleniyor. Akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olacaksınız.

KOVA: Bugün Koç’ta ilerleyen Ay, çevre ilişkilerinizi etkiliyor. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınızda kendinizi huzursuz etmeyin. Sınırları biliyor ama heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz.

BALIK: Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için nedeniniz var ve kendinizi doğru ifade etmenin yollarını buluyorsunuz.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER