21 Ocak 2021 günün burç yorumları

21 Ocak 2021 günün burç yorumları
banner35

KOÇ: Organizasyon işlerden keyif alıyorsunuz. Yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Aktiviteleriniz için yoğun bir döneme giriyorsunuz.

BOĞA: Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz. Her şey size bağlı gelişecek. Çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmelisiniz. Başarı sizin için önemli ve disiplinlisiniz.

İKİZLER: Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendinize göre yorumluyorsunuz. Arkadaşlarınızın önerecekleri fikirlerden yola çıkarak kendinize daha çok zaman ayırmalı, düşünme fırsatı yaratmalısınız.

YENGEÇ: Kendinizle baş başa kalıp çevre koşullarının yarattığı ortamlardan uzak durmak istiyorsunuz. Uğraş verdiğiniz alanda kendinize sabrı empoze edin. Ayrıntıları abartarak süreyi durmadan uzatıyorsunuz.

ASLAN: Çevre koşullarının üzerinizdeki baskısını esnetmeyi sağlamalısınız. Geliştireceğiniz yeni projeleriniz için size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir. Aklınızı doğru kullanabilmelisiniz.

BAŞAK: Maddi konuların ve karşılıklı iletişimin önemli olduğu bir gün. Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için çekimserliğinizin altında iyi kavrama yatıyor. Finans konularında ketumsunuz.

TERAZİ: Duygusal konularda şüpheli yönünüzü ortaya çıkaracak ve partnerinizin üzülmesine neden olacaksınız. Sezgilerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, oluşan gerilimi yumuşatmalısınız.

AKREP: Olayların iç yüzünü merak ederken çevre bağlantılarınız yürütmekten yanasınız. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Duygularınızı yoğun yaşadığınız için yaratıcılığınız hızlanıyor.

YAY: İlişkilerinizde yeterli enerjiye sahip oluşunuz ve partnerinize verdiğiniz değer olumlu sonuçları getiriyor. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Algılama konusunda güçlüsünüz.

OĞLAK: Olayları akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız. Disiplin sizin için önemli. İsteklerinizi yönlendirirken geleneksel olmanız yenilik taraftarı olan kişilerden tepki almanıza neden olabilir.

KOVA: Mesleğinizle ilgili başarılı bir tablo çizmeniz sizi çevrenizde örnek kişi haline getiriyor. Önem verdiğiniz kişileri kendinize çekmeyi biliyor ve epey başarılı oluyorsunuz. Toplumsal çalışmalar önemli.

BALIK: Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda derin düşünceler içindesiniz. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok büyütüyorsunuz.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER