banner5

26 Ocak 2021 günün burç yorumları

26 Ocak 2021 günün burç yorumları

KOÇ: Sezgilerinizi istediğimiz alanda kullanabileceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Bugün, iletişim konusunda hızlı hareket etmenizle daha başarılı olacak, her şeyi iyi kurgulayacaksınız. İsteklerinizde artış gözleniyor.

BOĞA: Yaşamı olduğu gibi kabul eden, oyunu kuralına göre oynayan ender kişilerden birisiniz. Zarif kişiliğiniz altında güçlü bir karakter yatıyor. Bugün, sizin için değerli olan dostlarınızı ağırlama fırsatı yakalayacaksınız.

İKİZLER: Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda başarılı olacaksınız. Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Size destek vereceklerin aynı özelliklere sahip olmasını beklemeniz doğal.

YENGEÇ: Bugün ele aldığınız konularda hesap vermek istememeniz karşınızdaki kişiyi zor durumda bırakıyor. İstekleriniz doğrusunda hareket etmekle kişisel duruşunuzu ortaya koyacaksınız. İletişiminiz mükemmel.

ASLAN: Aşkta duygusal gelişmeler sizi bekliyor. Çevrenizdeki ilginç olaylar özgürlüğünüzü sınırlandırmayacak ilişkiler gündeme getirecek. Kalbi dolular için ilginç bir gün. Sosyal aktiviteleriniz hızlı seyrediyor.

BAŞAK: Hareketli bir gün. Duygularınızın doğrultusunda yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. İlişkilerinizde yoğun bir talep altında kalacağınız kesin. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins etkiniz altında kalabilir.

TERAZİ: Kendisine çok değer veren birisiniz ama asıl sahip olduğunuz değerler konusunda sahiplenici olamıyorsunuz. Bugün karşı karşıya kaldığınız her olay karşısında iyi düşünme ve sorun çözme yetisine sahipsiniz.

AKREP: Yaşamınızı kuruntular zinciri haline getirmekte üstünüze yok. İş çevrenizde gelişen ve sizi çok az da olsa tedirgin eden gelişmelerde taraf değilsiniz. Aksine yapıştırıcı gibisiniz. Çevrenizin sözlerine dikkat edin.

YAY: Bilinçaltınıza çok baskı yapıyorsunuz. Yapacağınız her çalışma için enerjiye sahip olmanıza rağmen, başkalarının size yüklediği sorumluluklar yüzünden zorlanıyorsunuz. Bu da tamamen sizin hatanız.

OĞLAK: Geçmişin küskünlüklerini bir kenara bırakın ve bazı konuları da kullanarak kendinizi mutsuz etmeyin. Bugün karşılaştığınız her olayın altında nedenler arıyor ve gergin bir ortam yaratıyorsunuz.

KOVA: Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici davranmakta engel tanımıyorsunuz. Başarınız, biraz da soysal ilişkilerinizdeki uyumlu davranışlarınızla paralel gelişiyor.

BALIK: Duygusal konularda derin bir kavrayış yeteneğine sahipsiniz. Partnerinizle yaşadığınız duygular yüzünden zorda kalabilirsiniz. Onun çalışma temposunun yoğun olması nedeniyle zaman kargaşası yaşayacaksınız.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18