banner5
banner57

4 Mart 2021 günün burç yorumları

4 Mart 2021 günün burç yorumları

KOÇ: İş yaşamınız canlanıyor. Hırslı ve performansı yüksek bir gün sizi bekliyor. Çevrenizle iş birliği içinde çalışırken gücünüzü karşı tarafa hissettireceksiniz. Özgürlükçü ruhunuz her ortamda kendisini gösteriyor.

BOĞA: Öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. Birlikte çalıştığınız kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Detaycı yönünüz ortaya çıkıyor.

İKİZLER: İç sıkıntılarınızı yenmek için çaba sarf edeceksiniz. Bugün yoğun enerjinizi doğru alanlarda kullanmalısınız. Detaylar ve incelikler söz konusu. Güven duygusunun önemli olduğu alanlarda çalışmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ: Kazançlarınızla ilgili yeni durumlar söz konusu. Atılımları yapmak için donanıma sahipsiniz. Karamsarlıktan nihayet kurtuluyorsunuz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Başarılı çalışmalar içinde olacaksınız.

ASLAN: İnatçı davranışlar içindesiniz. Hedefleriniz doğrultusunda yaşayacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Beklediğiniz kazançları organizasyon çalışmalarından sağlayacaksınız.

BAŞAK: Ani fikir değişimlerine hazır olun. Başarılı ve performansınızın yüksek olduğu bir gün. İletişim konusunda epey hızlı davranarak gücünüzü daha iyi sergileyebileceksiniz. İş potansiyeliniz daha da artıyor.

TERAZİ: Planlı, programlı davranmayı tercih ediyorsunuz. Güveni karşınızdakinden görmek istiyorsunuz. Ortaklıklar konusunda iyimser yaklaşımlarınız ve yardıma hazır duygularınıza dikkatleri çekeceksiniz.

AKREP: Derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Ayrıntılar önem kazanıyor. İş birliği yapacağınız kişileri akıllıca seçerek kişisel başarınızı perçinleyecek kişileri tercih ediyorsunuz. Yeni yatırımlar gündemde.

YAY: Gerekli bağlantıları kurmakta epey başarılı olacağınız bir gün. Hırslarınız konusunda ısrarcı bir tutum izleyecek ve amaçlarınıza ulaşacaksınız. Yeni kişilere ve yeni olaylara kendilerini hazır hissediyorsunuz.

OĞLAK: Aceleci tavırlarınızla dikkat çekeceğiniz bir gün. İdeallerinizden ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Uzun süredir planladığınız işleri yaşama geçirmek için gerekli performansa sahipsiniz.

KOVA: Detayların öne çıkacağı bir gün. Düşünce alışverişi içinde olacağınız kişilerin detaycı tarafına önem veriyor, planlı olmaları gerektiğine inanıyorsunuz. Disiplin duygunuzu ön plana çıkaracak fırsatlar söz konusu.

BALIK: Maddi hırslar ve girişimci ruhunuz öne çıkacak. Bilinçli davranışlar içinde yeni iş denemelerine girebilirsiniz. Bazılarınız farklı bir yarışın içinde olacak ve rekabet duygusu ile hareket edeceksiniz.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18