banner5
banner57

8 Mart 2021 günün burç yorumları

8 Mart 2021 günün burç yorumları

KOÇ: Kuruntulu tavırlarınızla çevrenizi şaşırtacağınız bir gün. Yanınızdakilere belli etmeseniz bile, onların fikirlerini benimsemiyor, her zaman kendi duygularınızla hareket ediyor, hiç kimseye güvenmiyorsunuz.

BOĞA: Yoğun çabanızın size sağlayacağı avantajları düşünüp kuruntularınızı yenmelisiniz. Bu durum herkesten daha fazla yorulmanıza neden oluyor. Sevdiklerinizin sizi anlamalarını bekliyor, ifade zorluğu yaşıyorsunuz.

İKİZLER: Partnerinizin yardımınıza ihtiyacı olacak. Gerekli fikir ve desteği ona sağladığınız müddetçe yaşam her anlamda sizi mutlu edecek. Köklerinizi sorgulama konusunda ilginç bir tavır sergiliyorsunuz.

YENGEÇ: Çevrenize kızdığınızda duygularınızı içinize atıyor, kimseyle konuşmak istemiyorsunuz. Her şeyiyle farklı bir gün. Güçlü kararlar verecekleri bir dönemdesiniz. Duygularınızı frenlemede üzerinize yok.

ASLAN: Kişiliğinizle çevreyi olumlu etkileyeceksiniz. İş yaşamınızda sorunlar sizi ilgilendirmemeli. Siz sorumluluklarını yerine getirmesini biliyorsunuz. Bugün yalnız kalmak istemeyeceksiniz.

BAŞAK: Çevrenizin davranışlarındaki farklılığı hissediyor ama anlamak istemiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyi aramanın tam sırası. O bir süredir sizden haber bekliyor. Yoğun iş temponuz sizi yorgun düşürüyor.

TERAZİ: Dengeleriniz bozulunca iç sıkıntınız artıyor. Birçok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Doğuştan araştırmacı bir ruha sahipsiniz, bu başarınızı olumlu etkiliyor. Fırsatları doğru kullanmalısınız.

AKREP: Arzularınıza gem vuramazsınız. İsteklerinizi yerine getirin. Kendinizi sessizce savunan bir yapınız var. Düşündüklerinizi birlikte çalıştığınız kişiler bile çözemiyor. Bugün işinize pozitif yaklaşmalısınız.

YAY: Bazı sorunlarınızı erteleyerek zaman kazanmak istiyorsunuz. Korkularınızı yenmelisiniz. Maddi konuların gizli kalmasını tercih edebilirsiniz. Özgürlüğünüzü korumak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

OĞLAK: Kendinizi ispat etmek istediğiniz konularda yeni başlangıçlar yapmayı hedefliyorsunuz. Sezgilerinizi doğru kullanmalı ve farklı konularda düşüncelerinizi yoğunlaştırmalı, adımlarınızı sakin atmalısınız.

KOVA: Çalışma yaşantınızda hassas ve alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin size verecekleri enerji çok önemli. Sessiz kalmakla birçok sorunu biriktirmek sizi çok sıkacak.

BALIK: Kendinizi fazla zorlamayın. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor ve bazı şeyler sizi aşmaya başladı. Arkadaşlarınızla ortak çalışmalarda sürtüşmeler söz konusu. Organizasyonda sorunlar çıkabilir.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18