banner5
banner57

Bütün Kaosu, Yılanlıkları ve Saflıklarıyla 12 Burcu Sembolleyen Sadakatsiz Dizisi Karakterleri

Bütün Kaosu, Yılanlıkları ve Saflıklarıyla 12 Burcu Sembolleyen Sadakatsiz Dizisi Karakterleri

Sadakatsiz dizisinde haftalar geçtikçe yılanlar kendilerini daha çok gösteriyor, sinsiler yine sinsilik peşinde, pamuk gibi saf karakterler de kendilerini daha çok belli ediyor. E, biz de bu karmaşıklığın hastasıyız!

1. Gerçek bir kraliçe için fazla uzağa bakmamıza gerek yok. Asya bütün yaşadıklarının altından Aslan olarak kalkabiliyor!

Asya kesinlikle sert bir lider özelliği taşımıyor. Ancak ne olursa olsun yıkılmayan, düşecek gibi olsa da daha güçlü kalkabilen bir kadın. Bütün adımlarını sapasağlam basıyor ve hamleleri ile dosta güven, düşmana korku salmaya devam ediyor. Yürü be Asya, kim tutar seni!

2. Siz "Nasıl olur?" demeden önce açıklayalım: Bütün gelgitleri ve insanları yanılgıya sürükleyen zaafları ile Volkan tabii ki bir Balık!

3. Derin'in tutkusu ve zafere giden yolda gösterdiği acımasız performansla Akrep olduğu gerçeğini açıklamaya gerek var mı?

Volkan'a aşık oldu bir kere... Onun için yapmayacağı şey kalmayacağını da hep birlikte gördük, evlendikten sonra da elinde tutmak için aynısını yapacak. Bir konuda hırslanmasın yeter ki!

4. Volkan konusunda başta hata yapsa da şimdilerde düzgün imajıyla Derya bir Terazi arkadaşlar.

4. Volkan konusunda başta hata yapsa da şimdilerde düzgün imajıyla Derya bir Terazi arkadaşlar.

Kendisi insan ilişkilerinden anlıyor ve Bahar-Mert olayında olduğu gibi detayları anında yakalayabiliyor. Dostluk mevzusu Derya için oldukça hassas bir konu ayrıca.

5. Gönül karakteri pek sevilmese de, şunu çok iyi biliyoruz: O bunu hiç önemsemiyor, çünkü o bir Koç!

Tepeden tırnağa Gönül'ü anlatacak bir kelime varsa, o da hırstır! İlla olumsuz bir konuda olmak zorunda değil ama onu resmen ayakta tutan şey hırsları. İçindeki ateş hiç ama hiç sönmüyor.

6. Zarafetiyle Turgay gerçek bir Başak

Volkan'ın bütün kışkırtmalarına rağmen düzgün ve temiz kalabilmeyi başardı. Bütün o koşuşturmacaların, kaosların ve entrikaların ortasında Turgay tam bir naiflik örneği değil mi?

7. Onu zayıf görenlere tokat gibi inen tavırlarıyla adalet simgesi Nil bir Yay kadını.

Nil'i Asya ile tanışması bambaşka bir noktaya getirmiş olsa da, tüm bu halleri aslında onun içinde vardı. Araştırmayı sevmesi, hatta bunu bir  haline getirmesi, elini attığı her konuda adil olmayı başarabilmesi onu bir Yay yapıyor.

8. Sevip sevilince minnoş, damarına basılınca gerçek bir deli olan Selçuk bir Yengeç burcu örneği.

Selçuk'u ifade edebilecek en uygun kelimelerden biri delilik! Sevildiği sürece  bir insan olsa da, tersi hiç de öyle değildir. Gerekirse kendini harcar, bitirir ama damarına basılan konuda bütün deliliklerini gösterir!

9. Haluk düz ve net bir insan olarak kesinlikle bir Boğa olduğunu kanıtlıyor.

Gönül'ün hırs ve tutkularına karşılık Haluk bütün sakinliğini korumaya çalışıyor. Hayatındaki gelişmeler sonucunda bunu pek başaramasa da, en azından rahatlığı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

10. Kıvrak zekasıyla Mert bir İkizler erkeği!

Her türlü entrikalı olayı en kısa zamanda çözüp kendi çıkarını sağlayacak pek çok sonuç almayı başardı hatırlarsanız. Sonda tökezlemiş olabilir ama ee bu kadarı da insanlık hali neticede.

11. Bahar Oğlakların gururu...

Adaleti ve ahlakı simgeleyen Oğlak burçlarının son kalesi adeta Bahar. Biliyorsunuz, adeta küllerinden doğdu ve son derece güçlü bir kadın! Kıvrak zekası ile çevresindeki herkese -kendi dahil- adaleti getiriyor.

12. Son zamanların en çok kızılan karakteri Ali ise bir Kova.

Sağı solu pek belli olmayan Ali, manipülasyon yeteneği ile geç de olsa adaleti sağlayacak. Sonuçta biraz daha kendini geliştirmesi lazım!

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18