Cumhuriyet Meclisi dünden sonra bugün de toplandı. Süt ve üniversitelerin durumu konuşuldu. Muhalefet eleştirdi, hükümet kendini savundu. İşte bugün genel kurulda yaşananlar…

Cumhuriyet Meclisi dünden sonra bugün de toplandı. Süt ve üniversitelerin durumu konuşuldu. Muhalefet eleştirdi, hükümet kendini savundu. İşte bugün genel kurulda yaşananlar…

aşları iki ve üç olan iki kız çocuğunu taciz etmek ve uygunsuz fotoğraflarını çekerek yaymakla suçlanan 18 yaşındaki Sophie Elms, suçunu itiraf etti. İngiltere'nin en genç kadın pedofili mahkumu tarafından istismar edilen iki minik kızın babası, "Hepimizin hayatı mahvoldu" dedi.

İngiltere'de 18 yaşındaki Sophie Elms, kendisine yöneltilen 16 cinsel istismar suçlamasını kabul etti. İtiraf ettiği suçlar arasında yaşları iki ve üç olan iki minik kızı taciz ettiği, cinsel istismara maruz bıraktığı ve uygunsuz fotoğraflarını çekip dağıttığı yer alıyordu.

Bir çocuk yuvasında çalıştığı belirtilen Elms, Swindon Ceza Mahkemesi tarafından 7 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Kurbanların babası, ‘Elms'in hayatlarını tamamıyla mahvettiğini ve onlara kelimelerle ifade edilemeyecek kadar büyük bir zarar verdiğini' söyledi.

GENÇ KIZI BİR BAŞKASI YÖNLENDİRMİŞ

Suçu işlediği sırada 17 yaşında olan genç kız, cinsel istismardan hüküm giymiş olan David Gearing isimli bir şahsın kendisiyle internet üzerinden irtibata geçip kendisini cinsel istismara teşvik ettiğini mahkemede itiraf etti.

İfadesine göre cinsel suçlardan 15 yıl hüküm giymiş olan Gearing, kendisinden çocukları taciz etmesini ve müstehcen fotoğraflarını çekip ona göndermesini istemişti.

Savcı Hannah Squire, çocukların ifadesi uyarınca 2016 ve 2017 yıllarında Elms'e suçlama yönetildiğini belirtti.

Elms'in, 2017'de hüküm giymiş Gearing ile internet üzerinden iletişim kurduğu öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 17:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER