Rihanna 'Ulusal Kahraman' nişanını aldı!

Rihanna, Karayipler'in ada ülkesi Barbados'un Birleşik Krallık'tan bağımsızlığını ve cumhuriyeti ilan ettiği törende boy göstermişti. '11. Ulusal Kahraman' ilan edilen ünlü şarkıcı, ülkede devam eden törenler kapsamında geçtiğimiz gün de ülkenin ilk Cumhurbaşkanı Dame Sandra Mason'un elinden 'Ulusal Kahraman' nişanını aldı

Rihanna 'Ulusal Kahraman' nişanını aldı!
banner35
banner66

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'ya (33) Büyük Britanya'dan bağımsızlığını ve cumhuriyeti ilan eden ülkesi Barbados'ta 'Ulusal Kahraman' unvanı verildi.

Kraliçe Elizabeth'in yönetiminden çıkan ülkede kutlamalar devam ederken ünlü yıldız, Prens Charles'ın da katıldığı törene katılmıştı. Cumhuriyetin ilan edildiği törenle Barbados, böylece İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'i devlet başkanı olarak tanımaya son vermişti.

Rihanna, dün de Barbados'un başkenti Bridgetown'daki Golden Square Freedom Park'ta düzenlenen Ulusal Onur Töreni ve Bağımsızlık Günü'nde 'Ulusal Kahraman' nişanını aldı.

Tören için beyaz renkte bir blazer elbise giymeyi tercih eden şarkıcı, sahip olduğu unvandan dolayı gururlu olduğunu belirten bir konuşma yaptı.

BU GURURU TAŞIYACAĞIM"

Rihanna, "Bu, hayatım boyunca asla unutmayacağım bir gün. Aynı zamanda geleceğini hiç göremediğim bir gün." dedi. Ünlü yıldız daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

Barbadoslular gururlu insanlardır, biliyor musunuz? Muhtemelen benim bildiğim en gururlu halkız. Dünyada nereye gidersem gideyim bu gururu taşıyacağım. Nereye gittiğimizin önemi yok, dünya Barbadosluların iliklerine kadar gururlu olduğunu öğrenecek.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116