banner5
banner57

11 Mart 2021 günün burç yorumlar

11 Mart 2021 günün burç yorumlar

KOÇ: Bugün partnerinizle olumlu iletişim içindesiniz. Aldığınız ortak kararları yaşama geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Mantıklı davranışlarınızla entelektüel ilişkileri doğru rotaya çekmelisiniz.

BOĞA: Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz birçok konu ilginizi çekebilir. Çevreyle ilgili koşulları yeniden biçimlendirmek elinizde.

İKİZLER: Toplumsal ilişkileriniz yolunda. Hisleriniz çok güçlü. Bilinçaltınızda geliştirdiğiniz farklı olma isteğini geleneksel yapınızdan dolayı bir türlü yaşama geçiremiyorsunuz. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.

YENGEÇ: Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz fakat tereddütleriniz var. Zekanız sayesinde olayları toparlayacak ve istediğiniz şekilde rayına oturtacaksınız. Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz mükemmel.

ASLAN: Bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmak sizi mutlu ediyor. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacak. Bazı fikrilerinizde aşırılık görülebilir.

BAŞAK: Yaşantınızla ilgili ihmal ettiğiniz konuların güncellik kazanması size fazladan sorumluluk getirecek. Elinizdeki işlerin gelişmesiyle ilgili sorunlar olabilir. Sosyal ilişkileriniz yeni bir boyuta giriyor.

TERAZİ: Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha esnek olursanız kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

AKREP: İletişim için her donanıma sahipsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çalışırken duygusal yönünüzü ortaya koyuyorsunuz. Yeni projeler peşindesiniz.

YAY: Çevrenizin sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün. Kardeşler ve yakın akrabaların sizden destek beklemeleri sonucunda özel işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Yaşama esnek ve pratik bir şekilde bakıyorsunuz.

OĞLAK: Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. İlişkilerinizi gözden geçirmek için önünüze konulanları görmezden gelmeyin.

KOVA: Yakın ilişkilerinizde duygusal davranarak herkesi şaşırtabilirsiniz. O sert havanızın altında yumuşak bir kalbiniz olduğunu çevrenize göstermenin tam zamanı. Bazıları sizi yanlış tanıyor, bunu biliyorsunuz.

BALIK: Enerjinizi sevdiklerinize yansıtacak ve onların sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz. Maddi isteklerinizde artış var. İsteklerinizden vazgeçmeyin. Yaşam kaliteniz her gün artıyor.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18