banner2
banner57

16 Şubat 2021 günün burç yorumları

banner25

16 Şubat 2021 günün burç yorumları
banner29
banner66

KOÇ: İşyerinde yaşadığınız sorunları özel yaşantınıza yansıtmayın. Bugün, kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Partneriniz üzerinde güç kanıtlama yoluna girerseniz tepki alırsınız.

BOĞA: Kuracağınız sağlam dostlukların ileride yararını göreceksiniz. Çevrenizde uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Bugün yenilikler konusunda esnek davranmalısınız.

İKİZLER: Parayı seviyor ve zevkleriniz için fazla harcamalar yapıyorsunuz. Geçmişinizi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin. Yaşamı hızlı yakalamak zorundasınız.

YENGEÇ: İçinizdeki çılgınlıkları saklamak adına sıkıntı yaşıyorsunuz. Kafanızdan birçok delilik geçiyor. Zaman kavramını unutmak sizin tarzınız değil. Bugün her zamankinden farklı bir kişilik içinde olacaksınız.

ASLAN: Düşüncede kalacak konular için çevrenize taviz vermiyorsunuz. Duygusal konularda derin olacağınız bugün geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Gün içinde motivasyonunuz güçleniyor.

BAŞAK: Duygusal ilişkilerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınız, parteriniz tarafından yanlış anlaşılabilir. Onu ikna etmekte başarılı olacağınız bir gün. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içindesiniz.

TERAZİ: Hızlı düşünecek ve onları karşı tarafa aktarırken olumlu düşünceler içinde olacaksınız. Yaratıcılığınız konusunda zorluk çekmiyorsunuz. Bugün her zamanki çekimser tavırlarınızı hızlı bir şekilde aşıyorsunuz.

AKREP: Her anlamda güçlü bir tablo çizmeniz bazı faktörleri olumlu şekilde etkiliyor. Seçimleriniz konusunda yapacağınız tercihler için yardım almak istemiyorsunuz. Maddi konularla ilgili yeni fikirlere açıksınız.

YAY: Geniş seçim yelpazesi olan biri olarak çevrenize negatifsiniz. İsteklerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranıyorsunuz. Partnerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Düşünceniz çevreye ilginç gelebilir.

OĞLAK: Duygusal ilişkilerinizde çok derin düşünüyorsunuz. Bu da olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, kendinizi savunmanız gereken noktada çok pasif kalabilirsiniz.

KOVA: Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçin. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Özgürlük duygularınız yoğun olsa bile sürekli bir yerlere ait olma isteği içindesiniz.

BALIK: Yaşamı akışına bırakmayı öğrenmelisiniz. Duygusal yönünüz ve alışkanlıklarınıza bağlı olmanız çevrenizi algılama konusunda zorluk yaşamanıza neden oluyor. Bugün muhalif tavırlar içine girmeyin.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19