banner37
banner57

29 Mart 2021 günlük burç yorumları

banner25

29 Mart 2021 günlük burç yorumları
banner35
banner66
banner67

KOÇ

Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevrenin baskısının sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bugün yapmak istediğiniz birçok işin listesini yapın ve sırasıyla onları toplayın.

BOĞA

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özellikle tartışmalardan uzak kalın.

İKİZLER

İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Ama onların sizi etkilemeleri epey güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda olayların değişik yorumlanmasına izin vermemelisiniz.

YENGEÇ

 Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız onların fikirlerini önemseyin. Bireysel davranıyorsunuz. İşlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınızla uğraşmalısınız.

ASLAN

Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içindesiniz. Ama son sözü kendiniz söylemek istiyor ve yoruluyorsunuz.

BAŞAK

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz, bu bazen olumlu olmayabilir. Derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişiler de hata yapar. Araştırmaya yönelik çalışmalı, doğru yolu bulmalısınız.

TERAZİ

Bugün, işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyona ihtiyacınız olacak. Kalabalık ortamlarda bile bulunduğunuz çevrenizden kopabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Çekiciliğiniz mükemmel.

AKREP

banner69
Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların devam etme olasılığına rağmen sınırları zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde şüphecisiniz. Geçmişteki olumsuzlukları unutmalısınız.

YAY

Elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız daha farklı dallarda da çalışmalısınız.

OĞLAK

Savaşçı Mars içselliğinizi ortaya çıkarıyor. Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz.

KOVA

Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen günlük yaşam temponuzu fazla zorluyor, gerçeklerden kaçıyorsunuz. Yetenekleriniz mükemmel.

BALIK

Siz tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen olaylara hız kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Güneş İkizler burcunda ilerlerken olabilecek sorunları ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18