banner5
banner57

9 Mart 2021 günün burç yorumları

9 Mart 2021 günün burç yorumları

KOÇ: Bugün düşüncelerinizi açıklarken karamsarlığı bırakın ve her zamanki akılcı bir yaklaşımı seçin. Farklı konuları savunarak birbirinize ters düşebilirsiniz. Yollarla ilgili yeni fırsatlar söz konusu.

BOĞA: Yatırımcı yönünüz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemeye ihtiyaç duyacaksınız. Fikirleriniz değişiyor, dikkatli olmalısınız.

İKİZLER: Partnerinizle aranızda gerilime neden olmak istemiyorsanız bazı olayların duygusal boyutlarında farklı nedenler aramayın. İç disiplininizin önemli olduğu bir gündesiniz. Kendinizi şımartmalısınız.

YENGEÇ: Düşüncelerinizi paylaşırken herkesin sizi anlamasını beklemiyorsunuz. Olaylara mantıklı şekilde eğilmeniz sizi farklı yapabilir. Ama haberleşme konusunda ketum davranmanız sizin için önemli açılımlara neden olacak.

ASLAN: Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenip zorluk yaşıyorsunuz. Partnerinizin sezgileriyle hareket etmekten korkmanıza hiç gerek yok. Zaman sorunu yaşayabilirsiniz.

BAŞAK: Kendinizi ifade etmek için her fırsatın sunulduğunu görüyorsunuz. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini iyi takip ediyorsunuz. Yeni oluşumlar için her şey mükemmel gelişiyor.

TERAZİ: Çevrenizle güçlü işbirliği içinde olacaksınız. Duygusal gelişiminiz için yapacağınız çalışmalarda maddi beklentiler önem kazanacak. Bunu biliyor ve hedeflerinizi ona göre belirliyorsunuz. Başarıya çeyrek kaldı.

AKREP: Duygularınızla yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. Sıradan işlerden hoşlanmadığınız için farklı duyguları ortaya çıkaracak dostlarınızla bir araya gelmekten memnuniyet duyacaksınız. Desteğe ihtiyacınız var.

YAY: Size destek verecek dostlarınızla olacaksınız. Yaşam kalitenizde belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Önemli konular gündeme gelecek.

OĞLAK: Birçok çalışmanızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

KOVA: Enerjinizi güzel kanalize ediyorsunuz. Başlatacağınız işlerin size sağlayacağı avantajları çok iyi anlamalısınız. Özgürlük isteğinin size zarar verebileceğini düşünerek seçimleriniz konusunda dikkatli olun.

BALIK: Ailenizin istekleri konusunda sezgileriniz mükemmel. Olayların üstesinden kolay bir şekilde geleceğinize inanıyorsunuz. Her şeyinizin farklı olmasını istiyorsunuz. Duygularınızın kısıtlanmasına izin vermemelisiniz.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18