Yaz ayından beri omuz ağrısı çeken Ajda Pekkan yoğun konser programının ardından ameliyat olmuştu. Demirhan, önceki yıl Ajda Pekkan'ın kalça ameliyatını da gerçekleştirmişti.

Sağ omuzundaki tendon yırtıklarından yaz boyunca rahatsızlık çeken efsane sanatçı Ajda Pekkan geçtiğimiz haftalarda özel bir hastanede sağ omuzundan ameliyat olmuştu. Taburcu olarak evinde istirahate çekilen Süperstar, 3 hafta boyunca fizik tedavi gördü.

Ajda Pekkan ameliyat sonrası yaptığı açıklamada; "Çok ağrılarım vardı, neyse bu ameliyatla ağrılarımdan kurtuldum. Kalçamı kırdıktan sonra omuzumda kas yırtılması oluşmuş. Sonrasında yavaş yavaş o ağrılar başladı.

Öncesinde aynı omuzumdan tendon ameliyatı da olmuştum. Ağrılar artınca Ramazan öncesi kış döneminde bu operasyonu doktorum gerçekleştirdi." demişti..

Şimdi ise Ajda Pekkan kariyerindeki ilk stadyum konserinin hazırlıklarına başladı.

78 yaşındaki Türk pop müzğinin Süperstar Ajda Pekkan, 12 Haziran'da Beşiktaş Stadyumu'nda büyük bir konsere imza atacak.

Şimdi Ajda Pekkan'ın konser için sıkı bir hazırlık yaptığı iddia edildi. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Ajda Pekkan'ın 12 Haziran'da Beşiktaş Stadyumu'nda vereceği "60 yıllık kariyerimde ilk" dediği konseri için iğneden ipliğe her şeyiyle ilgilendi.

En pahalı bileti 22 bin lira olan konserin biletleri de şimdiden tükenmek üzere. Ajda Pekkan konseri için, göğüslerine küçültme ve dikleştirme operasyonu yaptırdı.

Cildine de mezoterapi uygulaması yaptıran Süperstar o gece kusursuz görünmek için belirli aralıklarla yüz ve vücut maskeleri yaptırıyor.Diyetisyen ve spor hocasıyla 1,5 ayda 3 kilo veren Pekkan, giyeceği 4 kostümden biri çok iddialı olduğu için konser gününe kadar 2,5 kilo daha vermek istiyor.

Editör: Rabia Çolak