Ulusal Birlik Partisi Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Ersin Tatar Kıbrıs İlim Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Başbakan Tatar’ı kampüse gelişi sırasında Kıbrıs İlim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selman Arslanbaş ve okul yönetimi karşıladı.

Kampüsü gezen ve Arslanbaş’tan üniversite hakkında bilgi alan Başbakan Tatar başarılı çalışmalarından dolayı okul yönetimini tebrik etti.

Başbakan Tatar’ın ziyaretinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kıbrıs İlim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selman Arslanbaş şu ifadelere yer verdi.

KKTC Başbakanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Sn. Ersin Tatar’ı üniversitemizde ağırladık.Sn. Başbakan Covid-19 Pandemisi nedeniyle aldığımız önlemleri ve yaptığımız çalışmaları, şüpheli vaka taşımak için özel dizayn ettirdiğimiz minibüslerimizi, modern teknoloji ile donatılmış akıllı sınıflarımızı ve stüdyolarımızı ziyaret edip, “KİÜ kalitesini ispat etmiştir” diyerek bizleri gururlandırdı.

Bakanlarımız ve milletvekillerimiz ile birlikte gerçekleştirdikleri bu nazik ziyaretlerinden dolayı Sn. Başbakana şükranlarımızı sunuyor, kendisine seçim yarışında başarılar diliyoruz.