Demet Akalın, müzisyen Cansu Kurtçu'nun ‘Bana Yolla’ şarkısını okumuştu. Işın Karaca ise şarkıyı beğenmediğini dile getirmiş bunun üzerine de Demet Akalın şarkı için "Hatır için okudum" demişti. Bu konuşmalara çok kızan Cansu Kurtçu Demet Akalın'a da Işın Karacaya'da çok kızdı.

Demet Akalın’ın yeni şarkısı ‘Bana Yolla’ya imzasını atan müzisyen Cansu Kurtçu, parçayı beğenmeyen Işın Karaca ile hatır için okuduğunu söyleyen Demet’e ateş püskürdü. 

'ŞARKIYI DEMET İSTEDİ, BEN DE ONU KIRAMADIM' 

“Benim şarkım kötü ama Türkiye’de herkes Mariah Carey, herkes Celine Dion! Yapacak bir şey yok. Şarkıyı Demet istedi, ben de onu kıramadım” dedi. 

ÖYLE BİR DÜNYA YOK

'ÖYLE BİR DÜNYA YOK' 

Cansu Kurtçu şunları söyledi:

"“Kimse hatır için bir şarkıya bu kadar para harcamaz. Öyle bir dünya yok!"

"Aslında bu; ikisinin kendi arasında olan bir husumet. Sevmediğin şeyi övme ama kimsenin kalbini kırmaya gerek yok."

KRİZ NASIL ÇIKMIŞTI

KRİZ NASIL ÇIKMIŞTI? 

Işın Karaca şarkı için “Dinledim, beğenmedim. Demet ile konuşmuyoruz bu aralar. Ondan beklentim yüksekti. 30 yıldır ünlü kendisi” demişti.

Demet Akalın da “Biz milletin yıllardır olmayan şarkılarına ‘Çok güzel’ dedik. Ama fake hesaplardan hiç geçirmedik” karşılığını vermişti.

Demet Akalın daha sonra da “Şarkıyı hatır için çıkardım” açıklamasını yapmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Berkay’ın Harbiye konserinde kızı Arya “Anne Demet geliyor” demiş, Özlem Ada Şahin ise dilini çıkarmıştı. Konuya açıklık getiren Özlem Ada Şahin “Ben onu Arya’ya yaptım. Demet ile ilgisi yoktu. Şu an görüşmüyoruz ama kendisine çok saygı duyuyorum” demişti.

2012 yılında Çırağan Sarayı'nda düzenlenen muhteşem bir törenle dünyaevine giren Okan Kurt ile Demet Akalın, 2014'te kızları Hira'nın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

2018'de Kurt'un aile şirketine haciz gelmesi sonrası ani bir kararla boşanan çift, bir süre ayrı kaldıktan sonra barışmış, tekrar birlikte yaşamaya başlamıştı.

NASIL SAĞ ÇIKTIK BİLMİYORUM

'NASIL SAĞ ÇIKTIK BİLMİYORUM' 

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde, Didim konseri için tekneyle yola çıkmış ve kaza yapmıştı. 

Yalıkavak Marina’nın ışıklandırmasına sitem eden sanatçı "Çok kötü bir tekne kazası yaptık, iskeleye girdi. Tekne battı, nasıl sağ çıktık bilmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Alnında ve yanağında morluk olan Akalın yaşadığı korkunç olayı sosyal medya hesabından anlatmıştı.

Editör: Haber Merkezi