Aşk üçgeninde yeni gelişme… Ukraynalı mülteci Sofia ve savaştan kaçıp sığındığı evin sahibi Tony’nin 4 aylık ilişkisi olaylı bir şekilde bitti. Tony, Sofia için iki çocuğunun annesi olan ve 10 yıldır birliktelik yaşadığı Lorna’yı terk etmişti.

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş yüzünden ülkesinden kaçıp İngiltere’ye gelen ve iki çocuklu bir çiftin evine sığınan Ukraynalı mülteci Sofiia Karkadym’in yaşadıkları geçtiğimiz aylarda tüm dünya basınına yansımıştı. Sofiia, Lorna Garnett ve sevgilisi Tony’nin evine yerleşmiş ancak kısa bir süre sonra Tony çocuklarının annesi Lorna’yı, Sofiia için terk etmişti. Ancak Sofiia ve tony’nin ilişkisi dört ayın sonunda polis eşliğinde son buldu.

Basına yansıyan haberlerde bir tarafta eski partnerine adeta ateş püsküren Lorna, bir tarafta da Sofiia’ya aşık olduğunu ve Lorna ile ilişkisinin aslında çok daha önce bittiğini söyleyen Tony ve kendini savunan Sofiia yer aldı.

Ancak tüm dünya basınına yansıyan bu sansasyonel ilişki sadece dört ay sürebildi ve Tony Sofiia’yı terk etti.

Ukraynalı mülteci, Tony’nin dört aylık ilişkilerini bitirirken kendisine kötü davrandığını belirtiyor ve eski sevgilisi için de yalancı diyor. Tony ise Sofiia’nın şiddet ve alkole yatkın olduğunu, bir tartışmalarında duvarı bıçakladığını ve polisi çağırmak zorunda kaldığını söylüyor.

SADECE DÖRT AY SÜRDÜ

The Sun’a konuşan Sofia şunları söyledi: “Onu gerçekten sevdim ve hayatımızın geri kalanını birlikte geçirip çocuk sahibi olacağımızı düşündüm ama değişti. Sanırım baskı onu etkiledi. Kendi annesi bile Lorna’ya yaptıkları hakkında onunla konuşmayı bıraktı. Beni kapı dışarı ettiğinde, bu ülkede param, gidecek hiçbir yerim, başka arkadaşım olmadığını biliyordu. Şimdi benim için uzun ve zor bir yolculuk olacak ama hayatımı yeniden kuracağım ve bunu yaptığımda onun artık bunun bir parçası olmadığına sevineceğim.”

Aslında IT yöneticisi olan Sofiia sözlerine şöyle devam etti: “Kalbim kırık, onun saçmalıklarına gerçekten inandım. O bir yalancı. Onunla ve Lorna’yla sadece iki gündür yaşıyorken bana hamleler yapmaya başladı. Taşınana kadar seks yapmadık. Bunu yapmazdım. Ama yalnız kaldığımızda elimi tutar ve bana sarılırdı. Her şeyi o başlattı. Onu ve Lorna’yı ben ayırmadım, ben gelmeden çok önce ilişkileri bitmişti.”

Ayrıca Tony’i kendisine bir köpek gibi davranmakla suçladı. Sofiia suçlamalarına devam ederken Tony’nin, kendi parasını kumarda harcadığını ve bir çevrimiçi kumarhane oyunu oynarken bir günde 500 sterlin kaybettiğini ekledi.

Kaynak: Sözcü

Editör: TE Bilisim