Wanda Nara eşini İstanbul’a yollar yollamaz soluğu çocuklarıyla Meksika’da aldı. Ülkenin ünlü tatil beldesi Tulum’a giden Nara kendini hemen plajlara attı.

Wanda Nara'nın eşi Icardi ise bu akşam saat 20.00'de Rams Park Arena'da bu akşam oynanacak İstanbulspor maçının kadrosunda yer alıyor. Sakatlığını atlatan Icardi, ilk 11'de görev bekliyor.

Wanda Nara showed off her new short hair

WANDA NARA KİMDİR?

Wanda Nara, 9 Aralık 1986 tarihinde Arjantin'de dünyaya gelmiştir. Arjantinli bir aktris, model, şovmen ve futbol menajeridir. 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile evlenen Wanda Nara, 2013 yılında Lopez'in takım arkadaşı Mauro Icardi ile yasak aşk yaşamıştı. Şimdilerde Icardi ile evli olan geçtiğimiz aylarda korumasıyla yasak aşk yaşadığı yönünde haberlerle gündeme gelse de Wanda Nara, iddiaları sert bir dille yalanlamıştı.

Wanda is no stranger to showing off on social media

Profesyonel kariyeri ve kişisel hayatı nedeniyle uluslararası basının ilgisini çekerek popülerlik kazandı. Ailesi aslen Lübnan asıllı olan Wanda Nara'nın küçük kız kardeşi Zaira Nara da model ve şovmendir.

Wanda Nara'nın Mauro Icardi'den Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi adında 2 tane kız çocuğu, Maxi López'den ise 3 tane çocuğu vardır.

Fans rushed to praise Wanda on her look

Editör: Mahmut Doğan