İrem Derici'den Atakan Işıktutan'a misilleme!

Son günlerde sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı İrem Derici, eylül ayında Atakan Işıktutan ile 8 aylık ilişkisini bitirmişti. Ünlü şarkıcı, önceki gün de yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat ile Instagram'da birbirlerine yaptıkları yorumlarla adından söz ettirmiş ve adı yine aşk dedikodularına karışmıştı. Daha sonra eski sevgilisi Işıktutan’ın bir haftadır Yılmaz Erdoğan’ın menajeri Bosna Altın ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bunun ardından İrem Derici'den hamle gecikmedi.

Özel hayatı ile sıkça magazin gündemine gelen İrem Derici (36), geçtiğimiz aylarda gönlünü kendisinden 7 yaş küçük sporcu ve eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan'a kaptırmıştı.

Ancak evlenmesi beklenen çiftten kötü haber gelmiş; sevgilisinin ailesiyle tanışmış olan İrem Derici, Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını duyurarak şu açıklamayı yapmıştı:

BENİM İÇİN DÜNYANIN EN KIYMETLİ İNSANI

'BENİM İÇİN DÜNYANIN EN KIYMETLİ İNSANI' 

"Haberler girmeye başladı, biz baştan konuşalım da kimse komplo teorilerine girmesin. 8 ay muhteşem bi’ şey yaşadık Atakan’la, hala benim için dünyanın en kıymetli insanı."

"Ama korkunç yoğun tempolarda çalışıyoruz ve yorgunuz. Birbirimize vakit ayıramaz olduk. Ayrılmamızın mantıklı olacağını düşündük, yıpranmamak ve sonrasında daha da kırılmamak adına."

"Bana hiç yaşamadığım bir sevgi yaşattığın için sana çok teşekkür ederim, iyi gününde de kötü gününde de ilk arayacağın insan benim bunu unutma tanıdığım en beyefendi adam."

Sürpriz ayrılığın üzerinden yaklaşık iki üç ay geçmişken, İrem Derici'nin yeni bir aşka yelken açtığı düşünüldü.

Ünlü şarkıcı, dün 8.9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından konser fotoğraflarını paylaştı.

Yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat, Derici'nin bu gönderisine kalp emojisiyle yorum yaptı. Derici de Fırat'a sarılma emojisiyle karşılık verdi.

GİZEMLİ ENİŞTE

'GİZEMLİ ENİŞTE' 

Takipçileri, İrem Derici'ye; "Manitan mı?", "Yeni enişte mi?" ve "Adamın bir tane bile fotoğrafını bulamadım, gizemli enişte" gibi yorumlar yaptı.

Öte yandan önceki gün Işıktutan’ın bir haftadır Yılmaz Erdoğan’ın menajeri Bosna Altın ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. 

Hemen arkasından İrem Derici sosyal medyada Gökhan Fırat ile sevgili olduğunu ilan etti. 

YAZLARINA, KIŞINA TALİBİM

'YAZLARINA, KIŞINA TALİBİM' 

Yeni aşkıyla ellerini paylaşıp altına “Yazlarına, kışına talibim” yazdı.

Gökhan Fırat ise "Bütün fotoğraflar kalp ben ama o son kare..." şeklinde yorum yaptı. 

İrem Derici geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta konser vermiş ve sahne öncesi habercilerle bir araya gelmişti. İrem Derici “Neden bu kadar sık sevgili değiştiriyorsunuz?” sorusuna bozulmuş ve şu cevabı vermişti:

“Bugün başka şeyler sorup benim 3 milyonluk sahne şovumun önüne geçemezsiniz. Hiç boşuna uğraşmayın."

3 GÜN SONRA YİNE AŞIK OLURUM

'3 GÜN SONRA YİNE AŞIK OLURUM' 

"Az bile sevgili değiştiriyorum, herkes kendi hayatına baksın, 3 gün sonra yine âşık olurum kimseye de hesap vermem."

Editör: Haber Merkezi