Karpaz bölgesinden bir grup öğrenci sanatla buluşturuldu…

   İskele Mimoza İnner Wheel, Karpaz bölgesindeki bir grup öğrenciyi sanatla buluşturdu. Lefkoşa ‘da buluşan Clay Art Seramik Atölyesi’ni ziyaret eden öğrenciler, boyama, sırlama, fırınlama aşamalarını bizzat yerinde görme ve inceleme fırsatı buldular. 
   Öğrencilere etkinlikte İnner Wheel Kurucu Başkanı Sayın Nesligül Onurel ve İnner Wheel faal üyesi Sayın Perihan Yıldız da eşlik etti. 
   Seramik sanatçısı Sayın Fatma Özok’un eşsiz sohbeti ve ekip arkadaşlarının misafirperverliğiyle sanatla buluşan çocuklar, atölyedeki eserleri yoğun ilgi ve beğeniyle incelediler. Ardından Acapulco Resort Hotel’de öğle yemeği yiyen öğrenciler, günü mutlu bir şekilde tamamladı.
    İskele Mimoza İnner Wheel’den yapılan açıklamada, “Bu anlamlı organizasyonda bize atölyesinin kapılarını açan Clay Art Seramik Sanatçısı Sayın Fatma Özok ‘a, öğle yemeğinde sponsor olan Acapulco Resort Hotel Direktörü Sayın İçim Çağıner Kavuklu’ya, ulaşımı sağlayan Sayın Hasan Kırmızı’ya ve öğrencilerimize eşlik eden öğretmenlerimiz Sayın Gökçen Hanife Karakuş ile Zehra Gören’e teşekkür ederiz” denildi.

Editör: Pınar Gözek