Sergen Deveci, 3 kişinin hayatını kaybettiği kazada ölümden dönmüş, boynunda ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ağır yaralanmıştı. Ameliyat, fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecini beklenen süreden daha hızlı atlatan Deveci, kariyerine başladığı yerde sahnelere dönmeye hazırlanıyor

Kaza 21 Kasım 2022'de meydana geldi...

 Oyunun sahnelenmesinin ardından Aykut Bektaş idaresindeki kiralanan minibüs, Çaybaşı köyü mevkisinde aynı yönde seyreden Hacı Ahmet K. yönetimindeki TIR'a arkadan çarptı.

Kazada; yönetmen Tolga Güleryüz ve teknik görevlilerden Burak Topçu ile Özgür Karataş hayatını kaybederken oyuncular Sergen Deveci, Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy yaralandı.

Boynunda ve omurgasında meydana gelen kırıklar nedeniyle ağır yaralanan Sergen Deveci, ambulans uçakla İstanbul’a nakledildi. Yapılan kontrollerde Deveci’nin felç kalma riski olduğu ortaya çıktı. Boynundaki ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ameliyat edilen Sergen Deveci için bir diğer zorlu süreç, fizik tedavi ve rehabilitasyonla başladı. Bir yıldan önce ayağa kalkamayacağı ön görülen Sergen Deveci, beklenenden daha kısa sürede iyileşme gösterdi. Deveci'nin bu denli çabuk iyileşmesini doktorları mucize olarak nitelendirdi.