Gazimağusa ve Girne-Güzelyurt ana yolunda alkollü içki tesiri altındaki sürücüler trafik kazası yaptı. Aykut Serin Gazimağusa’da bir evin duvarına çarparken, Hasan Atabay ve yanında yolcu olarak seyreden Cem Uçar, dere yatağı içerisinde takla atarak tavanı üzerinde durdu.

Gazimağusa ve Girne-Güzelyurt ana yolunda alkollü içki tesiri altındaki sürücüler kaza yaptı. Yapılan kazalarda 2 kişi yaralandı 1 kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığından verilen bilgiye göre saat 00.30 sıralarında, Gazimağusa’da Gündüz Tezel Sokak üzerinde, Aykut Serin (E-27) 278 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki NV 195 plakalı salon araç ile doğu istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan bir ikametgahın yan duvarına çarptı. Kaza sonucu yaralanan olmadı. Araç sürücüsü Aykut Serin tutuklanmış olup, soruşturma devam etmekte.

ALKOLLÜ SÜRÜCÜ KAZA YAPTI: KENDİSİ VE ARAÇTAKİ YOLCU YARALANDI

Polis Basın Subaylığından verilen bilgiye göre, 1 Mart’ta saat 05.30 sıralarında, Girne-Güzelyurt Anayolu’nun 11-12’inci kilometreleri arasında, Hasan Atabay (E-24) 163 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki FM 545 plakalı salon araç ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağından çıktı ve dere yatağı içerisinde takla atarak tavanı üzerinde durdu. Kaza sonucu yaralanan araç sürücüsü Hasan Atabay ve araçtaki yolcu Cem Uçar (E-28) kaldırıldıkları Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde müşahede altına alındılar. Soruşturma devam ediyor.

Editör: Pınar Gözek