Mahmut Tuncer'in kızı Gülşen'i örnek alıyor! 'Eşiyle bir tane fotoğrafı yok'

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem, geçen hafta yeni şarkısı ‘Kalmam’ı çıkarmıştı. Kral Pop’ta çarpıcı açıklamalar yaptı. Çarpıcı açıklamalarının yanında Gizem Tuncer, ünlü popçu Gülşen'i örnek aldığını da açıkladı.

Gizem Tuncer "Acı çekerken arabesk, kavga ederken Zeyna, sevgilim olduğunda ise çok dişi, bekarken çok namuslu biriyim. Bukalemun gibiyim. Hepimiz biraz arabeskiz" dedi. 

'ÇAPKIN BİRİYİM' 

Kısa flörtleri olduğunu söyleyen Gizem, "Çok uzun süreli olmuyor. Demek ki ben içime sindiremiyorum. Yoksa çok çapkın biriyimdir" diye konuştu.

ORADA O ADAMIN İŞİ YOK

'ORADA O ADAMIN İŞİ YOK' 

Gizem "Hayatımda biri olsa sosyal medyadan paylaşmam. Instagram benim iş yerim. Ben işlerimi paylaşıyorum. Orada o adamın işi yok."

OZAN ÇOLAKOĞLU İLE BİR TANE FOTOĞRAFI YOK

'OZAN ÇOLAKOĞLU İLE BİR TANE FOTOĞRAFI YOK' 

"Evlenirsem düğünümden bir hikâye koyarım. Gülşen mesela. Ozan Çolakoğlu ile bir tane sosyal medyasında fotoğrafı yok. Ben de böyle istiyorum" dedi.

KENDİ KENDİNİ ALKIŞLAYANA POPOSUYLA GÜLER İNSANLAR

'KENDİ KENDİNİ ALKIŞLAYANA POPOSUYLA GÜLER İNSANLAR' 

Müzik kariyerinizde, “Ben oldum” duygusu geldi mi artık?

Bir insanın kendini muhteşem görmesi, “Oldum” havalarına girmesi kötü bir şey. Kendi kendini alkışlıyorsan, herkes poposuyla güler sana. Böbürlenen insanları itici buluyorum ve bu tarz insanların hep altının boş olduğunu görüyorum.

BELLİ BİR YAŞIN ÜSTÜNDE OLANLAR İNSİN SAHNEDEN

'BELLİ BİR YAŞIN ÜSTÜNDE OLANLAR İNSİN SAHNEDEN' 

Müzik dünyasına yönelik bir sektör eleştiriniz var mı? Gördüğünüz en acayip şey ne mesela?

Müzik dünyasında görmediğim acayip bir şey yok ki. Dedikodu, kuyu kazma… Her şey var. Bir de pop çok genç bir müzik; o yüzden yaşlılara yakıştırmıyorum. İlerlemiş yaşına göre taş gibi olanlar var, onları ayırırım ama onun dışında yaşlılar, belli bir yaşın üstünde olanlar insin bence sahneden. İnsanların bakmadığı, ilgilenmediği insanlar insin yani. Şunu kabul edelim, 25 yaşın, 30 yaşın enerjisiyle 55’in 60’ın enerjisi bir değil. Ben de o yaşa geldiğimde, insanlar artık beni görmek ve duymak istemiyorsa bunu sürdürmek istemem şahsen.

ESTETİKLİ KADINLAR MAYMUNA DÖNÜYOR GENÇLER DE OLDUĞUNDAN DAHA BÜYÜK GÖRÜNÜYOR

'ESTETİKLİ KADINLAR MAYMUNA DÖNÜYOR GENÇLER DE OLDUĞUNDAN DAHA BÜYÜK GÖRÜNÜYOR' 

Üzerinizde bir güzellik baskısı, hep mükemmel görünme baskısı hissediyor musunuz?

Hiç hissetmiyorum. Buna takılan, çok estetikli kadınları da çok çirkin buluyorum. Ben doğal güzelliği seviyorum. Botoks yaptırıyorum ama onun da yapılmamış gibi duranını yaptırıyorum. Gerçekten çok kötü bir burnun vardır yaptırırsın da mesela basur gibi dudak yaptıranları anlamıyorum. Herkes çok ağız ağız dolaşıyor ortalıkta… Sürekli bir yerlerine bir şey yaptıran kadınlar bir süre sonra maymuna dönüyorlar.

Peki, kadınlar neden bu kadar estetiğe ihtiyaç duyuyor sizce?

Valla yaşlılarınki menopoz sinirinden bence. Diğer yandan çok genç yaşta başlayanlar zaten olduğundan çok büyük görünüyor bu yüzden. 17 yaşında estetiğe başlayan kızlar teyzem gibi görünüyor, farkında değiller. Ama özünde kültürel olarak zayıf insanların böyle şeylere ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum. Bu tip insanlar markaya meraklı olur, estetiğe kaptırır kendini. İç dünyasına yönelmez hiçbiri.

İT ELİNDEN EKMEK ALMAZ

'İT ELİNDEN EKMEK ALMAZ' 

Estetikli erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rezalet bir şey. Facia! ‘İt, elinden ekmek almaz’ derler ya. Vallahi almaz.

Bir erkeği olduğundan daha çekici gösterecek bir şey var mı sizin için?

Zeki olması.

Cimri erkek ne hissettirir size? Bir de siz cömert biri misiniz diye merak ediyorum…

Var ama kullanmıyorsa vasıfsız bulurum onu. Cimrilik bence kadına da erkeğe de yakışmıyor. Ben kesinlikle cömertim. Bilen bilir.

HAYATA 18 YAŞIMDAKİ GERİ ZEKALILIĞIMLA BAKMIYORUM

'HAYATA 18 YAŞIMDAKİ GERİ ZEKALILIĞIMLA BAKMIYORUM' 

Şarkının sözlerinde, “Beni senden ayıranlar” ifadesi geçiyor. Birbirine aşık iki insanı ne ya da kim ayırabilir sizce?

Sevgi temeli sağlam atıldıysa o ilişkide devamlılık oluyor. Ama hâlâ bekarsam demek ki gerçek bir saf sevgi yaşamamışım henüz. Bir de artık 18 yaşımdaki geri zekalılığımla bakmıyorum hayata. Daha seçici ve detaycıyım.

“Şıpsevdiyim çabuk aşık olur, çabuk unuturum” demiştiniz. Aynı duyguda mısınız?

Hakikaten çabuk beğeniyorum ama çabuk da unutuyorum. Orada şu var; ben zaten birinden vazgeçtiysem çoktan karar vermiş oluyorum. Kadınların hepsi böyle hatta. Çok savaşıyoruz, çok sabrediyoruz ama bir nokta geliyor ve ondan sonra gerçekten tutamıyor bizi hiçbir şey.

Nasıl birine uzun süre aşık kalabilirsiniz?

Sapyoseksüelim. Zeki birine çok uzun süre aşık kalabilirim. Bak bak güzellik bitiyor ama konuş konuş sohbeti bitiremezsin. Aptallara tahammülüm yok.

OYUNCULUK YETENEĞİM YAZ DİZİSİNDE DONDURMA YALAYACAK KADAR AZ DEĞİL

'OYUNCULUK YETENEĞİM YAZ DİZİSİNDE DONDURMA YALAYACAK KADAR AZ DEĞİL' 

Konservatuar mezunusunuz, oyunculuk eğitiminiz var ama o tarafa pek eğilmiyor gibisiniz. Neden?

Bu yanımın da üstüne gidiyorum aslında ama ben karakter yoğunluğu olan rollerde olmak isterim. Yeteneğim yaz dizisinde dondurma yalayacak kadar az değil. Gerçekten oyunculuğumu göstereceğim bir rol olursa oynarım.

BENİM BABAM SAYGIYI BAZI ÇİĞ ÇERÇEVELERİN İÇİNDE ARAYACAK KADAR SIĞ BİR ADAM DEĞİL

'BENİM BABAM SAYGIYI BAZI ÇİĞ ÇERÇEVELERİN İÇİNDE ARAYACAK KADAR SIĞ BİR ADAM DEĞİL' 

Sizinle konuşup babanızı anmadan olmaz. Nedense Mahmut Tuncer’i çok gelenekçi zanneden, otoriter hatta baskıcı bir baba figürü olarak görenler var. Sizce neden?

Vallahi böyle bir algı niye var onu ben de bilmiyorum ama burası özgür bir ülke ben de özgür bir kadınım. Kimse bana müdahale edemez. Benim babam öyle bir adam değil bir kere. Saygıyı bazı çiğ çerçevelerin içinde arayacak kadar sığ bir adam değil. Dolayısıyla bugüne kadar bana hiçbir konuda müdahalesi olmadı. En yakın arkadaşlarımdan biridir.

Editör: Haber Merkezi