Önceki gün bir programa katılan Sinan Akçıl, samimi itiraflarda bulundu. Babasının 73 yaşında tüp bebekle yeniden evlat sahibi olduğunu söyleyen şarkıcı, Burcu Kıratlı ile olan ilişkisini, evliliğini ve ilişkisinde yaşadıklarını da ilk kez anlattı.

Sinan Akçıl önceki gün, sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin üstlendiği 'Bambaşka Sohbetler' programına katıldı. Akçıl, özel hayatıyla ilgili çok özel açıklamalar gerçekleştirdi.

TİPİN ÇOK İYİ OLMUŞ

'TİPİN ÇOK İYİ OLMUŞ' 

Akçıl, programın ilk dakikalarında, bu yaz eşi Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci'ye "Güneşinin ışığı yükselmiş, hiç duygusal konuşma yapmayalım, tipin çok iyi olmuş. Yeni hayatın ve yeni güneşin hayırlı uğurlu olsun" diyerek takıldı.

BENİM AYIBIM

'BENİM AYIBIM' 

Şarkıcı, Ceyda Düvenci'nin "Aşkta terk edilen misin hep?" sorusuna "Buradan o insanlara da böyle demek istemiyorum ama, terk edildiler evet! Hoş değil ama. Benim ayıbımdır, hepsinden özür diliyorum."

YILLAR SONRA AFFEDİYORLAR BENİ

'YILLAR SONRA AFFEDİYORLAR BENİ' 

"Ayıp oldu. Başka bir hikayeye geçiyorsam o hikayeden çıkıyorum, iyi insanlar da yıllar sonra affediyorlar beni... Birkaç tanesi konuşmuyor ama konuşanlar var" yanıtını verdi.

Sinan Akçıl, programda babasının 73 yaşında tüp bebekle yeniden evlat sahibi olduğunu söyleyerek, "İki kardeştik, babamın çocukları olduğu ortaya çıktı, ablam çıktı beni buldu."

BABAM TÜP BEBEK YAPTI, İKİZLERİ OLDU

'BABAM TÜP BEBEK YAPTI, İKİZLERİ OLDU' 

"Sonra annemle babam ayrıldı, babam 38 doğumlu, 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu" dedi.

"Aynı kişiyle 2 kez evlilik yaptım" diyen Akçıl şöyle devam etti; "Birisi 5 ay sürdü, birisi 8 ay sürdü. İlkinde ben boşanmak istedim. Çok güzel bu arada evet, geçen gün keşfette fotoğrafı önüme düştü, baktım kızın suratı çok güzel."

BOŞANDIKTAN SONRA ÇOK ÖZLEDİM

'BOŞANDIKTAN SONRA ÇOK ÖZLEDİM' 

"Ne kadar güzel kız dedim. İyi kızdır Burcu. İlkinde boşanmak istedim çok, boşandıktan sonra acayip bir özlem geldi, dedim ki bu kızla yeniden evlenmem lazım. Bir plan yaptım, 12 gün sonra hallettik, arkadaşlarım sağ olsun" dedi.

"Yalandan bir yemek organize ettim" diyen sanatçı şöyle devam etti:

"Orayı bastım, aldım onu tekneye bindirdim, kaçırdım, bir otelde yer ayırttım, bahçesini kapatmıştım, orada sabaha kadar konuştuk, sonra çıkmaya başladık yine."

BEN MUHAFAZAKARIM

'BEN MUHAFAZAKARIM' 

"O dedi ki 'biz çıkmayalım, biz evlenelim'. Bu sefer dedim ki Amsterdam'daki gelinliği hiç beğenmiyordum, bu benim için sıkıntı oldu, çok açıktı o gelinlik, giymeden görmemiştim. Ben muhafazakarım! Sevmiyorum açıkçası."

"İlkinde babasına bile evleneceğimizi facetime'da söylemiştik, ikincisinde evine gittik, davul zurna tuttum, aldık. Çok güzel bir gelinlik yaptı Hakan."

YAŞADIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM

'YAŞADIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM' 

"İçinde ne onun ukte kalsın ne benim kalsın diye böyle yapmak istedim. 8 ay sürdü. O da bitti. Çok güzel anlar yaşadık biz onunla. Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim."

Geçtiğimiz günlerde yeni bir şarkı çıkaran Sinan Akçıl Burcu Kıratlı ile ilgili şu sözleri söylemişti:

"Aslında şarkıda kedi diyorum ama boşandığım eşim Burcu Kıratlı ile olan köpeğimizin şarkısıdır bu... "

KÖPEĞİMİ BANA VERMEMİŞTİ

'KÖPEĞİMİ BANA VERMEMİŞTİ' 

"Burcu ile boşandıktan sonra köpeği bana vermemesinden dolayı yaşadıklarımı anlattım."

Öte yandan Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl’ın “Hayvanlar için de velayet, periyodik görme hakkı ile nafaka düzenlemesi olmalı” sözlerine şöyle yanıt vermişti:

"Sinan köpekleri istediği zaman gelip görebilir. Sonuçta medeni insanlarız."

Kıratlı, Sinan Akçıl’ın Aleyna Kalaycıoğlu ile çıktığı Paris tatilinin ardından şarkıcıyı engellediği iddiasını da yalanlamıştı.

"Çok çocukça, neden takipten çıkayım? Zaten Paris’e gitmelerinin işle ilgili olduğunu düşünüyorum. Aleyna daha önce annesiyle şarkı istemeye gelmişti, Sinan’a ‘abi’ diyordu."

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Burcu Kıratlı da "Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim. Onlar beni ben yapan şeyler." demişti.

Editör: Haber Merkezi