Güzel model ve sunucu Burcu Esmersoy, birliği yaptığı markanın çekimleri için soluğu Küba'da aldı. Havana'da vakit geçirmeyi seven Burcu Esmersoy, iş seyahatini tatile çevirdi.

Model, sunucu ve influencer Burcu Esmersoy uzun zamandır iş birliği yaptığı markanın çekimleri için Küba’nın başkenti Havana’ya gitti.

Küba’ya hayran kalan Esmersoy tatilini uzattı. Gündüz alışveriş yapıp denizin, güneşin tadını çıkarıyor. Geceleri de şehrin ünlü gece kulüplerinde dans edip eğleniyor.

KISA SÜRE ÖNCE EVLELNEN ESMERSOY, FİYAT GÜNCELLEMESİ DE YAPMIŞTI

KISA SÜRE ÖNCE EVLELNEN ESMERSOY, FİYAT GÜNCELLEMESİ DE YAPMIŞTI 

Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil, yaklaşık iki yıllık ilişkilerini 2 Eylül'de nikâh masasına taşımıştı. Evlilik teklinin geldiği İtalya'da gerçekleşen düğünle dünyaevine giren çift, ikinci düğünlerini ise 7 Eylül'de yaklaşık 250 davetlinin katılımıyla Ulus'ta bir mekanda yapmıştı.

İKİNCİ DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPIYORUZ

"İKİNCİ DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPIYORUZ" 

Düğünde basın mensuplarının röportaj isteğini kırmayıp, eğlencesini yarıda kesen Esmersoy, "İkinci düğünümüzü yapıyoruz. Bodrum'da da bir düğün yapacaktık ama çok yorulduk, orada düğün olmayacak. İtalya'ya gelemeyen arkadaşlarımız için burada da düğün yapalım istedik. Kız kardeşim normalde İtalya'ya gelecekti ama ayağını burktuğu için gelemedi. Bu düğün sadece onun için yapılmış gibi oldu aslında" demişti.

"ÇOCUĞUN Ç'Sİ BİLE YOK" 

İkinci düğün sonrası hamile olduğuna dair haberler çıkan Burcu Esmersoy, "Çocuğun ç'si bile yok" diyerek, söz konusu iddiayı kesin bir dille yalanlamıştı.

YENİ ÜCRETLERİ

YENİ ÜCRETLERİ 

Burcu Esmersoy 2024'e ücret tarifesini güncelleyerek giriyor. Ünlü isim, 4 milyon 300 bin takipçisinin bulunduğu Instagram'ın hikaye kısmında bir paylaşımından en az 65 bin TL alacak. Organizasyonlarda yapacağı sunuculuk ve modaratörlükten ise yeni yılda 25 bin dolar (725 bin TL) kazanacak.

Editör: Rabia Çolak