Geçen sene dört çocuğunun babası Kanye West'ten boşanan Kim Kardashian'ın, adı daha önce kardeşi Khloe Kardashian ile anılan 30 yaşındaki Amerikan futbolcusu Odell Beckham Jr. ile yakınlaştığı iddia edildi.

Kim Kardashian, sekiz yıl evli kaldığı Kanye West'ten geçtiğimiz sene resmen boşanmıştı. Mahkeme belgelerinden 42 yaşındaki reality şov yıldızı ve 45 yaşındaki rapçinin, dört çocukların velayetini paylaşacakları öğrenilmişti.

Kardashian, geçtiğimiz sene Kanye West ile boşanma aşamasındayken sekiz sezon boyunca NBC'nin Saturday Night Live programının oyuncu kadrosunda yer alan 29 yaşındaki Pete Davidson ile aşk yaşamaya başlamıştı. 

Kardashian'ın eski eşi Kanye West, bu süre boyunca Pete Davidson'a yaptığı zorbalıklarla sık sık dünya basınında gündem olmuştu.

İkili, yaşananların ardından yoğun programları sebebiyle yıprandıklarını söyleyerek dokuz aylık ilişkilerini ağustos ayında noktalamıştı.

ASILSIZ DEDİKODULAR

ASILSIZ DEDİKODULAR 

Kim Kardashian'ın adı geçtiğimiz aylarda emekli NFL yıldızı Tom Brady ile anılan ancak Brady'nin Irına Shayk ile aşk yaşamaya başlamasıyla bu dedikoduların asılsız olduğu ortaya çıkmıştı.

Ünlü ismin son olarak kendisinden 12 yaş küçük Amerikan futbol yıldızı Odell Beckham Jr. ile yakınlaştığı öne sürüldü. 

Bir kaynağın Salı günü People'a yaptığı açıklamaya göre; ikili birlikte vakit geçirip birbirlerini tanımaya çalışma aşamasında.

Ancak bir başka kaynağın DailyMail'e yaptığı açıklamaya göre ise Kardiashian şu anda kimseyle ciddi bir ilişki içerisinde değil:

ŞU ANDA ASIL ODAK NOKTASI ÇOCUKLARI VE İŞLERİ

'ŞU ANDA ASIL ODAK NOKTASI ÇOCUKLARI VE İŞLERİ' 

"Kim ve Odell arkadaşlar ve pek çok ortak arkadaşları var. Kim şu anda ciddi olarak kimseyle görüşmüyor ama doğru kişiyle karşılaşırsa aşkı yeniden bulmaya açık. Şu anda asıl odak noktası çocukları ve işleri."

Beckham, 2016 yılında Kim'in küçük kız kardeşi Khloé Kardashian ile samimi bir şekilde görüntülenmiş; 39 yaşındaki Kardashian, Amerikan futbolcusuyla arasında bir ilişki olduğunu reddetmişti.

Editör: Haber Merkezi