Uzun zamandır merakla beklenen, Halid Ziya Uşaklıgil'in romanı Aşk-ı Memnu'dan uyarlanan Bihter filminin galası önceki akşam gerçekleşti. Filmin Firdevs Hanım'ı Hande Ataizi, geceye kolundaki bileklik ve bilekliğin fiyatıyla damgasını vurdu. Mücevher firmasının Hande Ataizi'nin yanında mücevher için iki tane koruma gönderildiği öğrenildi.

Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisi, Kanal D'de 2008-2010 arasında izlenme rekorları kırmıştı. 

13 yıl önce final yapmasına rağmen tekrar bölümleriyle de çok konuşulan fenomen yapım, sinemaya uyarlandı.

Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum ve Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı 'Bihter' filminin galası, dün akşam gerçekleşti.

İLGİNÇ TARZIYLA GÜNDEM OLDU

İLGİNÇ TARZIYLA GÜNDEM OLDU 

Filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'ın ilginç tarzı, geceye damga vurdu. Farah Zeynep Abdullah’ın elbise seçimi, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bihter filminin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi, sette yaşanan gerginlikler nedeniyle birbirine girmiş ikilinin arası açılmıştı.

SARILDILAR

SARILDILAR 

Çekimlerden sonra bir araya gelmeyen ikili, Bergen filminin dün akşam yapılan galasında bir araya geldi. Birlikte kamera karşısına geçen ikili, sarılarak barıştıklarını ilan etti.

Filmde anne-kızı oynayan Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi’nin sette gerginlik yaşadığı ve küstükleri ortaya çıkmıştı. Muhabirlerin soruları üzerine Abdullah ve Ataizi bitbirine sarılarak “küs değiliz” dedi.

Farah Zeynep Abdullah ise sette aralarında yaşanan soğuk savaş kendisine sorulduğunda başta ne diyeceğini şaşırdı ve daha sonra "Ne diyeyim? Ne demem gerekiyor. Hayır, ben anlayamıyorum zaten… Bir şey olmuş da onu anlatmamız mı gerekiyor" diye konuştu.

BİR MİLYON DOLARLIK BİLEKLİK VE İKİ KORUMA

BİR MİLYON DOLARLIK BİLEKLİK VE İKİ KORUMA! 

Hande Ataizi'nin kolundaki bileklik de dikkat çekti. Takı firmasının, bilekliğin bir milyon dolar olduğunu doğrulayan ünlü isme, mücevherin yanında iki tane de koruma gönderdiği öğrenildi.

FARAH İLE HANDE ARASINDA NELER OLMUŞTU

FARAH İLE HANDE ARASINDA NELER OLMUŞTU? 

Farah Zeynep Abdullah’ın filme adını veren Bihter rolünü üstlendiği filmde yer alan Hande Ataizi daha önce beğendiğini söylediği oyuncuyla arası bozulmuştu. Hande Ataizi "Hiç kimseyle sorunum yok" dese de, 2. Sayfa'nın haberine göre; sette büyük bir gerilim yaşanmıştı.

İddiaya göre; Farah Zeynep Abdullah sette herkesle kavgalıydı. Senaryoya müdahale eden ve "Ben bunu oynamam" diyerek setin 2 saat durmasına sebep olan oyuncu, Hande Ataizi ile sahnelerinde de pas vermiyordu. Ataizi bu durumu dile getirdiğinde kıyamet kopmuştu. Set durma noktasına gelmiş ve söylenenlere göre Farah Zeynep Abdullah zor ikna edilmişti.

Camdaki Kız dizisinin ardından Aşk-ı Memnu'nun film versiyonu için kamera karşısına geçen Hande Ataizi, geçtiğimiz haftalarda kameralara yansımıştı. Hande Ataizi rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah ile tartıştıkları ve aralarının iyi olmadığına dair çıkan iddialara şu yanıtını vermişti, "Benim hiç kimseyle bir problemim yok. Güzel güzel filmimizi yaptık, teslim etti. Kasım 15'te çıkıyor. O yüzden oradan başka bir şey çıkmasın."

"Ne olur rica ediyorum. Benim problemim yok. Konuşulmasın dendiği için konuşamadım, ben kendimi anlatamadım." dedi. "Sete gelip insanlara üstten bakan, küçümseyen, egolu insanlar" açıklaması muhabirler tarafından hatırlatılan Ataizi, "Ben onu genel olarak söyledim. Yanlış yontulmuş o zaman."

"Valla ne olur başımı belaya sokmayın benim. Sorumluluklarımız var güzel bir şeyler yaptık. Şimdi negatif şeylerle de bu işi kirletmek istemiyorum. Her şeyden önce çok büyük bir problem varmış gibi yansıtıldı. O yüzden sadece benim söylemim önemli değil. Ben kendi adıma konuşabilirim. Kavga gürültü olmadı, işle alakalı bir mevzu olmuştur olduysa. Yoksa kişisel hiç bir şekilde sorun yok."

Editör: Haber Merkezi