Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde başrol vedası! Star TV ekranlarında yayımlanan Yalı Çapkını dizisindeki vedayla ilgili detaylar belli oldu

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını dizisi, başrol oyuncusu Binnur Kaya’nın vedasıyla gündeme geldi. Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi, Binnur Kaya’nın veda etmesiyle hayranlarını üzdü. 

 

SENARYO GEREĞİ ABD’YE GİDİYOR

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; “Yalı Çapkını” dizisi ikinci sezonunda da seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in başrolünü paylaştığı dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde flaş bir ayrılık yaşanacak. Diziye 2. Sezonun başında Halis Ağa’nın yurt dışında yaşayan kızı Nükhet olarak dahil olan Binnur Kaya ekibe veda edecek.

SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE VEDA EDİYOR

Diziye vedası çok konuşulacak olan Nükhet karakteri, senaryo gereği sağlık sorunlarını çözmek için ayrılacak. Karakterin ileriki bölümlerde tekrar diziye geri dönüp dönmeyeceği ise merak konusu… Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı dizide Halis Ağa‘nın Hattuç ile evleneceğini açıklaması büyük yankı uyandıracak.

YALI ÇAPKINI SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in başrolünü paylaştığı dizinin haziran ayında sezon finali yapacağı öğrenildi.

Önümüzdeki sezon ise Eylül ayında başlayacak. Eylül ayında ekrana gelecek Yalı Çapkını dizisinin çekimleri ise Ağustos ayında başlayacak.

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in başrolünü paylaştığı dizinin kadrosuna yeni sezonda genç yeteneklerin de katılması bekleniyor. 

Editör: Pınar Gözek